Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
GE Money Bank bude nabízet hypotéku Wüstenrotu, která kryje 100 % ceny domu, Hyperbydleni.cz

GE Money Bank bude nabízet hypotéku Wüstenrotu, která kryje 100 % ceny domu

2.7.2013 | Zděněk Bubák, www.finparada.cz | Hypotéky, úvěry na bydlení | Komentářů 1 |

GE Money Bank rozšiřuje spolupráci se společností Wüstenrot v oblasti hypotečních úvěrů. Zájemci o úvěr na bydlení mohou v bance nově získat i hypotéku, která pokryje až 100 % ceny nemovitosti. Rozšířená nabídka o hypotéky Wüstenrot je klientům k dispozici od 1. července na pobočkách GE Money Bank v Praze a Plzni, od října potom na všech obchodních místech banky v republice.

GE Money Bank bude nabízet hypotéku Wüstenrotu, která kryje 100 % ceny domu - foto, Hyperbydleni.cz

„Navazujeme na úspěšnou a dlouhodobou spolupráci, produkty na financování bydlení společně se stavební spořitelnou Wüstenrot nabízíme již pátým rokem. Dnes přidáváme hypotéky, které naši současnou nabídku úvěrů na bydlení dále doplní,“ říká Ron Boddy, ředitel produktů a marketingu GE Money Bank. „Nyní dokážeme vyjít vstříc každému zákazníkovi a připravit produkt na míru i klientům, kteří chtějí pokrýt hypotékou celou cenu nemovitosti nebo nemohou doložit pravidelné měsíční příjmy,“ dodává Ron Boddy.

„GE Money Bank je pro nás klíčový partner s jednou z největších pobočkových sítí v Česku. Díky vzájemné spolupráci tak budou hypotéky Wüstenrot ještě dostupnější než doposud,“ říká David Chmelař, člen představenstva skupiny Wüstenrot.

U nově sjednávaných úvěrů se neplatí u Wüstenrotu poplatek za správu

Hypoteční úvěry Wüstenrot, které si zájemci mohou nyní sjednat také na pobočkách banky, doplní nabídku úvěrů na bydlení od GE Money Bank. S platností od 22. května 2013 zrušila Wüstenrot hypoteční banka u nově sjednávaných hypotečních úvěrů poplatek za správu úvěru.

GE Money Bank nabízí hypotéky bez poplatků za zpracování a vedení i za odhad ceny nemovitosti včetně stažení listu vlastnictví a výpisu z katastrální mapy. Klienti mohou zdarma využít také částečné mimořádné splátky i mimo termín změny úrokové sazby.

GE Money Bank také letos už snižovala sazby hypoték

Banka letos již dvakrát snížila úrokové sazby u svých hypoték. V případě pětileté fixace klesly pevné úrokové sazby až na 2,79 % (o 0,35 procentního bodu z 3,14 %). U variabilní hypotéky snížila GE Money Bank úrokové sazby dokonce ještě agresivněji, u pětileté fixace klesla sazba o 0,40 procentního bodu na 2,49 % p.a. (z 2,89 %).

Hypoteční úvěr lze u GE Money Bank získat již od 300 000 Kč. Délka splácení záleží jen na klientovi a je možné ji rozvrhnout na 5 až 30 let. Úrokovou sazbu lze u standardní Hypotéky zafixovat na 1, 3, 5 nebo 10 let. V případě Variabilní hypotéky se pohyblivá část úrokové sazby obnovuje v měsíčním intervalu v závislosti na vývoji tržních úrokových sazeb. Výši pevné části úrokové sazby si mohou zákazníci fixovat až na celou dobu splatnosti hypotéky.

Banka ke všem hypotékám nabízí také pojištění nemovitosti a pojištění schopnosti úvěr splácet. K hypotéce mohou klienti získat navíc i zcela bezúčelový úvěr ve výši až 900 000 Kč, například na vybavení domácnosti.

Autor: Zdeněk Bubák, www.finparada.cz

Chcete-li zjistit, jaké hypotéky jsou pro Vás nejvýhodnějšíDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Knollová: Článek pojednává o nových...< Odpovědět

počet příspěvků: 1

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo