Hypotéka - Hypotéky - NEJLEPŠÍ VÝBĚR s.r.o. - Hypotéky a pojištění úvěru, vše pod jednou střechou

2.4.2010 | Nejlepší Výběr s.r.o. | Hypotéky, úvěry na bydlení | Komentářů 0 |

Nechce se Vám s Vaší hypotékou-hypotékami, úvěrem-úvěry či pojištěním obcházet další nabídky hypotečních bank, stavebních spořitelen, pojišťoven, realitních kanceláří, srovnávat hypoteční kalkulačky či jinak ztrácet čas a spoléhat na sliby obchodníků s nemovitostmi či „finančních poradců“?

Hypotéka - Hypotéky - NEJLEPŠÍ VÝBĚR s.r.o. - Hypotéky a pojištění úvěru, vše pod jednou střechou - foto, Hyperbydleni.cz

Podáme Vám přehledné informace

Otázka bydlení je jednou z nejzákladnějších věcí, jakou v našich životech řešíme. Proto je velice důležité vše řádně promyslet a získat seriozní informace o možnostech nejvhodnějšího způsobu financování od objektivních zdrojů.

Nic nám neplatíte

V ČR spolupracujeme se všemi bankami, poskytujícími klientovi výhodné podmínky v oblasti financování hypotečních úvěrů. Jsme placeni provizemi z bank za ročně realizované obraty a od klientů při standardním řešení nepožadujeme žádné peněžní prostředky za poskytované služby.

Šetříme čas a peníze

Jelikož problematika hypotečních úvěrů je poměrně složitá a časově náročná, doporučujeme tuto činnost přenechat odborníkům, kteří Vám ušetří nejen spoustu peněz, ale i času a námahy.

Objektivní výběr ze široké nabídky produktů

Díky širokému portfoliu nabízených hypotečních produktů a dobrým vztahům s našimi partnery v jednotlivých bankovních domech, jsme schopni nabídnout našim klientům individuální a seriózní přistup při objektivním výběru a posouzení nejvhodnějšího hypotečního produktu.

Hypotéka - Hypotéky - NEJLEPŠÍ VÝBĚR s.r.o. - Hypotéky a pojištění úvěru, vše pod jednou střechou - foto, Hyperbydleni.cz

Nejvýhodnější podmínky na trhu

V současné době realizujeme prostřednictvím našich partnerů značné obraty, díky kterým jsme schopni nejen čelit tlaku konkurence z řad externích, rádoby „hypotečních poradců“, ale jsme schopni našim klientům nabídnout skutečně nejvýhodnější podmínky na trhu a exkluzivní úrokové sazby, které v současné době český trh vůbec nabízí.  

Jsme flexibilní

Jsme schopni řešit nestandardní situace, které mohou mnohdy i u dobrých klientů znamenat stopku v úvěrování od hypotečních bank. Respektujeme Váš čas a přizpůsobíme termín schůzky Vašim potřebám.

Seriózní a individuální přístup

Nabízíme našim klientům a partnerům individuální a seriozní přístup, založený na maximálním uspokojení jejich úvěrových potřeb. Proto od nás můžete odcházet skutečně se zdviženou hlavou a s pocitem vítězství.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 6

Diskuze

Článek Hypotéka - Hypotéky - NEJLEPŠÍ VÝBĚR s.r.o. - Hypotéky a pojištění úvěru, vše pod jednou střechou zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 20515 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo