Pojištění nemovitosti je stále základem klidného spaní

6.11.2013 | PR článek | Pojištění | Komentářů 0 |

Pojištění nemovitosti je klíčem ke spokojenému bydlení i podnikání, neboť pomáhá chránit váš majetek před širokou škálou rizik. To je známá obecná formulka, nad kterou sice není na škodu se zamyslet, ale abychom mohli kvalifikovaně vybrat to nejlepší pojištění nemovitosti, musíme se do problematiky ponořit hlouběji. Dnes se zaměříme na výhody a podmínky pojištění nemovitosti u ČSOB Pojišťovny.

Pojištění nemovitosti je stále základem klidného spaní  - foto, Hyperbydleni.cz

Co a před čím pojištění nemovitosti chrání?

Pojištění nemovitosti je druh pojištění majetku, které chrání konstrukci a stavbu nemovitosti, čímž se liší např. od často zaměňovaného pojištění domácnosti, které naopak chrání vnitřní vybavení bytu. ČSOB Pojišťovna nabízí i tzv. komplexní pojištění majetku, které kombinuje tyto dva pojistné produkty v jednom s řadou výhod a slev na pojistném.

Pojištění nemovitosti má obecně chránit majetek pojištěného před přírodními živly jako jsou oheň, voda, vítr, sesuvy půdy apod. U ČSOB Pojišťovny navíc získáte krytí rizik, které pro ostatní pojišťovny rozhodně nejsou samozřejmostí, jako jsou úmyslné škody způsobené vandaly včetně sprejerství nebo odcizení neznámým pachatelem, škody způsobené pádem letadla nebo nárazem auta a škody vzniklé zkratem nebo přepětím elektrické sítě.

Můžete si připojistit i zahradní architekturu, bazén, studnu nebo oplocení a nakonec svoji ochranu maximalizovat díky komplexnímu pojištění odpovědnosti za škodu z běžného života a držby nemovitostí.

Co vám dá jenom ČSOB Pojišťovna?

U ČSOB Pojišťovny máte tu výhodu, že se vám přizpůsobí. Nebude vám nabízet standardizovaný produkt s fixním krytím, když vaše nemovitost má jinou hodnotu a hrozí jí jiná škála rizik. Vy sami si vybíráte „na kolik“ chcete nemovitost pojistit (jistá minimální částka ovšem vyplyne z odhadu pojišťovny) a podle toho samozřejmě platíte i roční sazbu za pojištění.

Sazbu můžete dále snížit pohodlným sjednáním pojištění nemovitosti online s 10% slevou a poté máte garantovaný 5% bonus za každý rok bez pojistné události s možností navýšení až na 20 %. U rozestavěné nemovitosti můžete na pojistném získat slevu dokonce až 30 %.

Máte zájem? Ptejte se po pojištění nemovitosti Domov Expres od ČSOB Pojišťovny.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Pojištění nemovitosti je stále základem klidného spaní zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 20515 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo