Zaměstnanecký poměr? ...další konkurenční výhoda PROLUX

22.2.2011 | Prolux Consulting Int. s.r.o. | Realitní trh

Telefonujete s naším call centrem, navštívil Vás náš oblastním referent, sjednáváte si termín prohlídky nebo rezervace Vaší nemovitosti, podpis kupní či rezervační smlouvy? Pak komunikujete se zaměstnancem PROLUX, pracujícím na hlavní pracovní poměr.

Zaměstnanecký poměr? ...další konkurenční výhoda PROLUX - foto, Hyperbydleni.cz

 

Již od počátku existence realitní kanceláře PROLUX se snažíme nacházet vhodnější cesty a uspokojovat tím stále rostoucí potřeby a požadavky našich klientů a obchodních partnerů. Hledáme nové možnosti i produkty a náš přístup k poskytovaným realitním službám budujeme na základě mnohaletých zkušeností, stejně tak jako vývoj našeho profesionálního realitního systému. Protože největší vliv na realizaci naší strategie mají vedle neustálého vývoje a zdokonalování realitního systému naši zaměstnanci, je důležité, abychom je při naší koncentraci na prioritu v našem podnikání – očekávání zákazníků, obklopili kvalitními podmínkami pro práci.

Kvalitativním posunem ve vztahu k zákazníkům je poskytování realitních služeb profesionálním týmem zaměstnanců. Přešli jsme tak na model, kterým se jednoznačně odlišujeme od konkurence, spolupracující převážně s OSVČ a drobnými podnikateli. Jedná se o model nákladný z pohledu zaměstnavatele, nicméně umožňující výběr kvalitních person, hledajících práci u stabilní a dynamické společnosti v hlavním pracovním poměru. Vysoce kvalifikovaní, spolehliví a loajální zaměstnanci a silná kultura firmy jsou základem každé činnosti pro naše zákazníky. Spokojený zákazník a každoročně vysoký objem prodaných nemovitostí je základní a nejdůležitější hodnotou společnosti PROLUX.

 

Zaměstnanecký poměr? ...další konkurenční výhoda PROLUX, fotka

 

V rámci našeho úspěšného celorepublikového tažení napříč realitním trhem a naplňování domén např. www.nabidka-prolux.cz, www.nemovitosti-prolux.cz nebo www.reality-prolux.cz poptáváme stále další a další nadšené uchazeče (např. na www.prolux.cz) o zaměstnanecké pozice, zejména pak pro pozice realitních asistentů a zaměstnanců prodejního centra společnosti, kterým nabízíme práci na hlavní pracovní poměr. Jen takto se dá budovat kvalitativně vyspělý tým, sloužící našim klientům jako nástroj pro dosahování jejich cílů, tedy okamžitých prodejů nemovitostí při správně stanovené reálné tržní ceně. Abychom byli schopni realizovat strategii konkurenceschopného růstu PROLUX, potřebujeme zaměstnance, kteří jsou odpovědní, loajální a starají se o vysokou kvalitu našich realitních služeb. Tito nadšení lidé jsou námi neustále poptáváni a mají připravené maximální zázemí společnosti od bezplatného vstupního školení, přes možnost využívání firemního majetku proto, aby byl každý zákazník a klient maximálně profesionálně obsloužen.Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 3


Související odkazy a zdroje informací

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018 , Hyperbydleni.cz

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚ...

15.01.2018

13. ročník oblíbeného veletrhu nabídne širokou...

Veletrhy - foto, Finále golfové sezóny!, Hyperbydleni.cz

Finále golfové sezóny!

18.09.2017

Tento pátek 22.9. golf, motorky, vrtulník a...

Veletrhy - foto, Nenechte si ujít mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, Hyperbydleni.cz

Nenechte si ujít mezin...

14.09.2017

Blíží se čas jednoho z nejoblíbenějších a...

Veletrhy - foto, Vše pro stavbu a interiér najdou návštěvníci na březnovém souboru veletrhů, Hyperbydleni.cz

Vše pro stavbu a inter...

01.03.2017

Stovky českých i zahraničních společností se...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo