Jedině PROLUX zajistí expresní prohlídku vaší nemovitosti!

21.3.2011 | PROLUX Consulting Int. s.r.o. | Realitní trh

Více či méně je překonáno období, kdy realitní trh absorboval pestré spektrum různých typů nemovitostí za nereálné ceny. O stávajícím převisu nabídky nemovitostí s nereálnými tržními cenami (přehnaným očekáváním prodávajících) na realitním trhu jsme se již v předchozích článcích zmiňovali. Stejně tak jsme se zmiňovali o skutečnosti, že právě cena (dále také zejména lokalita a infrastuktura, technický stav, stáří a opotřebení) stále hraje klíčovou roli při rozhodování kupujících, a při cenových jednání kupující stále častěji vyžadují individuální slevy z ceny konkrétní nemovitosti, resp. stanovení její reálné a obchodovatelné výše v místě a čase.

Jedině PROLUX zajistí expresní prohlídku vaší nemovitosti! - foto, Hyperbydleni.cz

 

Co rozumíme expresní prohlídkou nemovitosti našich klientů?

Klientům PROLUX poskytujeme od prvotního okamžiku spolupráce bezplatné označení „NA PRODEJ“, které pro všechny zájemce viditelně a zcela bezplatně umisťujeme na nemovitost našich klientů. Z praxe vyplývá, že někteří zákazníci vítají naši snahu tímto doprovodným a velmi účinným způsobem okamžitě a od prvního okamžiku spolupráce s námi podpořit prodej jejich nemovitosti. Není výjimkou, že majitelé mnohdy požadují variantní označení ze všech dostupných a viditelných stran nemovitosti, na což je každý náš obchodník připraven (ať již textilními, samolepícími či samolepícími poutači s kovovým podkladem – dle povahy nemovitosti). V tomto případě velmi ochotně vyhovíme a bezplatné poutače okamžitě poskytneme. Vzniká tak efekt okamžité podpory prodeje nemovitosti nabízejícího klienta, který je v některých případech natolik účinný, že zajistí zájemce o koupi ještě před zveřejněním nemovitosti na našich portálech a spolupracujících realitních serverech www.prolux.cz, www.hyperreality.cz a www.nabidka-prolux.cz, www.nemovitosti-prolux.cz nebo na www.reality-prolux.cz.

Důsledkem této situace je zajištění tzv. expresní prohlídky prostřednictvím prodejního centra PROLUX, kdy je termín prohlídky po reakci zájemce o koupi předmětné nemovitosti sjednán obratem. Samozřejmě může nastat i situace, kdy nás majitel nemovitosti informuje při nezbytné součinnosti o tom, že byl osloven zájemcem, který procházel či projížděl v důsledku profesionálního označení své nemovitosti. Koordinátoři obchodu prodejního centra naší firmy následně koordinují poptávajícího a nabízejícího s tím, že jsou vypracovány nezbytné smluvní dokumenty s využitím našeho profesionálního realitního systému. Expresní prohlídka pak ihned po označení nemovitosti zavádí prvek, kterým je při správně stanovené nabídkové hodnotě nemovitosti uhrazena reálná tržní cena a nemovitost okamžitě odprodána, což obě strany “obchodu” oprávněně očekávají a pro profesionální realitní společnosti by mělo být samozřejmostí.

Uskutečnit s vámi co nejrychlejší prodej, popř. uspokojit promptním nákupem nemovitosti poptávajícího klienta je poslání všech členů profesionálního týmu PROLUX Consulting Int. s.r.o. Vnímáme totiž částečné posílení kupní síly kupujících vlivem výhodných hypoték a konkrétních projektů bankovních ústavů a jsme připraveni vám s vaším prodejem/ nákupem nemovitosti pomoci. Za zamyšlení rovněž stojí postavení nájemců bytů a oprávněných obav z deregulace nájemného. Mnoho lidí se snažilo nahradit "nejistý" pronájem pořízením vlastního bydlení. Vyhledejte si svoji nemovitost např. na www.prolux.cz a www.nabidka-prolux.cz, www.nemovitosti-prolux.cz nebo na www.reality-prolux.cz, nový prvek realitního trhu a produkt naší společnosti – expresní prohlídka vám umožní vaši nemovitost ihned shlédnout!Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 5


Související odkazy a zdroje informací

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, Hyperbydleni.cz

Sportovní Čáry u arény...

18.04.2018

Tradičně poslední dubnový den, který letos...

Veletrhy - foto, V dubnu vyrazte za nákupy i zábavou na letňanské veletrhy FOR FAMILY, Hyperbydleni.cz

V dubnu vyrazte za nák...

10.04.2018

V PVA EXPO PRAHA v Letňanech se bude od 12. –...

Veletrhy - foto, 25 let inspirace pro Vaše bydlení přináší veletrh FOR HABITAT, Hyperbydleni.cz

25 let inspirace pro V...

20.03.2018

Již neuvěřitelné čtvrtstoletí se scházejí špičky...

Veletrhy - foto, DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ INVESTICE = NEMOVITOST, Hyperbydleni.cz

DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ IN...

16.03.2018

Ať už pečlivě vybíráte své vlastní bydlení na...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo