ASRKM - Asociace spolupracujících realitních kanceláří a makléřů - nový dynamický prvek na českém realitním trhu

16.5.2011 | Prolux Consulting Int. s.r.o. | Realitní trh | Komentářů 0 |

Naše společné působení na jednom realitním trhu ČR přestane být konkurenčním bojem a stane se trhem porozumění spolupracujících realitních profesionálů, kteří budou navzájem sdílet své nabídky a poptávky v zájmu maximálního a profesionálního uspokojení našich klientů a vlastní prosperity.

ASRKM - Asociace spolupracujících realitních kanceláří a makléřů - nový dynamický prvek na českém realitním trhu - foto, Hyperbydleni.cz

 

Z pohledu vlastníků nemovitostí a pozemků nemůže nikdo očekávat lepší pocit, než když je jeho nemovitost, určená k prodeji, podporována různými subjekty, a to s jediným cílem: „Co nejrychleji a co nejvýhodněji ji zpeněžit!“

Klient uzavírá smlouvu s jednou realitní kanceláří. Ta celý proces zpracování a prezentace nemovitosti zajišťuje. Vlastník nemovitosti tak má jediného partnera, který zaručuje jednotné ceny, jednotné popisy, jednotná fakta, koordinuje celý proces nabídkového řízení a vlastního prodeje, včetně přípravy smluvních dokumentů.

Pro klienta pak pracují další realitní kanceláře v rámci jakéhokoliv místa v ČR, podnikající realitní makléři – kteří jsou nebo se právě stali členy Asociace spolupracujících realitních kanceláří a makléřů (ASRKM). Hlavním posláním této Asociace je zajištění spolupráce mezi jednotlivými spolupracujícími makléři a RK, která jednoznačně z pohledu klienta znásobuje rychlost vlastního prodeje (při odpovídající reálné tržní ceně nemovitosti!).

Z pohledu spolupracujícího makléře nebo RK se jedná vždy o zřetelnou úsporu nákladů, okamžité zvýšení vlastního portfolia zakázek. Členové Asociace získávají rovněž bezplatný profesionální online systém pro správu zakázek odkudkoliv na světě. Důležitým aspektem je přitom skutečnost, že jedním členským přístupem zajistíte přístup všech vašich makléřů. Co je podstatné, získáváte i možnost bezplatného umístění vašich zakázek na realitní portál www.eReality.cz. Vaši činnost je možno následně v rámci Asociace podpořit řadou dalších prvků, o kterých se z pohledu jejich podrobného výčtu a popisu zmíníme v následujících příspěvcích. Nutno však upozornit, že se zde objevuje např. výroba poutačů, bannerů, autoreklamy za bezkonkurenčně nízké ceny.

Nejpodstatnější z pohledu klienta i člena ASRKM je skutečnost, že při realizovaném prodeji mezi členy ASRKM hradí klient těmto subjektům vždy pouze jednu odměnu (provizi). Člen ASRKM, který skutečného kupce zajistí, dostává podíl z této odměny od subjektu v rámci ASRKM, který s klientem smlouvu zajistil.

ASRKM odstraňuje konkurenční boj, nastoluje a umožňuje maximální podporu prodeje nemovitostí, klientovi poskytuje maximální komfort, jistotu a jednotnost jeho nabídky. Je významným nástrojem pro zajištění rychlého prodeje nemovitosti na základě vzájemné spolupráce jednotlivých členů ASRKM. Výsledky této spolupráce ocení všichni prodávající i poptávající v rámci celé ČR.

www.asrkm.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek ASRKM - Asociace spolupracujících realitních kanceláří a makléřů - nový dynamický prvek na českém realitním trhu zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 21123 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo