Chcete prodat či koupit nemovitost? Pak neváhejte!

27.6.2011 | Prolux Consulting Int. s.r.o. | Realitní trh

Slunečné dny a blížící se prázdninový čas, dostupné nemovitosti ve všech koutech hor, luk, samot polosamot a chatových oblastí, upravené pozemky, rozkvetlé záhony, skalky - to vše může být podpůrným vjemem při rozhodování zájemců o koupi nemovitosti...

Chcete prodat či koupit nemovitost? Pak neváhejte! - foto, Hyperbydleni.cz

 

Vztah k vlastní nemovitosti bývá jedinečný, byť právě uvažujeme o prodeji rekreační chaty, pozemku popř. nákupu rodinného domu, který nám dané pracovní uspokojení poskytne. Prázdninový čas, kdy na  pár měsíců odkládáme sněhové frézy a hrabla, a vytahujeme rýče, motyčky, sekačky, barvy a štětce, je jednoznačně vhodným finále příprav pro prodej. Zájemci o koupi, vyčkávající na momenty slev a úprav nabídkových cen nemovitostí a prohlížející domény jako například www.nabidka-prolux.cz, www.nemovitosti-prolux.cz nebo www.reality-prolux.cz a profesionální realitní servery www.prolux.cz, www.ereality.cz a další, prověřují naplnění svých kriterií nákupu a investičních rozhodnutí.

Profesionální fotodokumentace a odborné popisy, adresa vaší nemovitosti a bezplatný poutač „Na prodej“, které PROLUX svým prodávajícím klientům ihned poskytuje – urychlují vážným zájemcům realizovat prohlídky. Nejprve virtuální, kdy se zpravidla vyhodnocují kritéria, rozhodující pro nákup nemovitosti – cena, lokalita, kapacita, inženýrské sítě, vybavenost aj. V užším výběru zájemce zůstane aktivní nemovitost, která splněním výše uvedených kriterií zájem poptávajících vzbudila. V tzv. užším výběru jsou tedy Vaše nemovitosti, nabízené s cenovým rozpětím prodejní ceny (pokud nebylo trhem reagováno na prvotně stanovenou nabídkovou cenu). Zájemce vyhledá adresu Vaší nemovitosti, popř. zavolá call centrum společnosti PROLUX a vyžádá si domluvení fyzické prohlídky Vaší nemovitosti, popř. při naplánovaném výletu „okoukne“ vaši nemovitost či pozemek, zaklepe či zazvoní na vaše dveře. Zaujmout ho může cokoliv – krásné prostředí, protékající potok přes váš pozemek, milí sousedé, rozkvetlá skalka, právě dokončená oprava fasády apod. Jednání se zájemcem je pak plně v režii "prodávající vs. zájemce". Právě zájemce jako jediný předkládá svoji cenovou nabídku a prezentuje své možnosti a odráží reálnou tržní cenu nemovitosti v daném místě a čase, neboť pouze on je bez nátlaku ochoten skutečně kupní cenu uhradit (bez zvláštní obliby). Příprava smluv, spojených s prodejem či nákupem je pro nás každodenní prací a samozřejmostí, vč. všech souvisejících právních úkonů.

Prodáváte? pak neváhejte, oslovte PROLUX, bude expresně domluvena informativní schůzka s vámi a při reálné tržní ceně vaší nemovitosti okamžitě prodají, zájem kupujících totiž právě vrcholí! Společnosti PROLUX platíte až v případě prodeje vaší nemovitosti!

Máte zájem koupit nemovitost? Ihned z mobilních telefonů, svých notebooků a počítačů navštivte profesionální webové stránky www.prolux.cz a vybírejte, neboť jako jediná realitní kancelář v ČR profesionálně upravuje nabídkové tržní ceny a mapuje nepřetržitě realitní trh a ceny nemovitostí právě PROLUX!

Zdroj: www.prolux.czTisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 3


Související odkazy a zdroje informací

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, Hyperbydleni.cz

Sportovní Čáry u arény...

18.04.2018

Tradičně poslední dubnový den, který letos...

Veletrhy - foto, V dubnu vyrazte za nákupy i zábavou na letňanské veletrhy FOR FAMILY, Hyperbydleni.cz

V dubnu vyrazte za nák...

10.04.2018

V PVA EXPO PRAHA v Letňanech se bude od 12. –...

Veletrhy - foto, 25 let inspirace pro Vaše bydlení přináší veletrh FOR HABITAT, Hyperbydleni.cz

25 let inspirace pro V...

20.03.2018

Již neuvěřitelné čtvrtstoletí se scházejí špičky...

Veletrhy - foto, DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ INVESTICE = NEMOVITOST, Hyperbydleni.cz

DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ IN...

16.03.2018

Ať už pečlivě vybíráte své vlastní bydlení na...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo