Rozhodl jsem se prodat nemovitost

24.10.2011 | Prolux Consulting Int. s.r.o. | Realitní trh

Řada vlastníků nemovitostí řeší prodej své nemovitosti v prvopočátku samostatně...

Rozhodl jsem se prodat nemovitost - foto, Hyperbydleni.cz

 

Při snaze zjistit, jaký podíl při prodeji nemovitostí a pozemků zaujímají “prvopočáteční samoprodejci” z celkového objemu započatých transakcí, jsme v podmínkách ČR nepochodili. V Čechách prostě takové statistiky nebyly dohledány. Nicméně vysoký podíl těchto prodávajících se po nějaké době neúspěšného a neprofesionálního nabídkového řízení obrací na realitní kancelář. Odhadujeme kvalifikovaným odhadem, že se jedná o více než 70% vlastníků nemovitostí (dle prestižního ekonomického listu Wall Street Journal je tento podíl až 80%).

Schválně - prodávali jste někdy v životě nějakou nemovitost či pozemek? Jak dlouho jste prováděli samostatně a možná ne zcela profesionálně nabídkové řízení, kolik zájemců o koupi jste dokázali oslovit v rychlém sledu, kolik z nich bylo skutečnými kupci, jak jste svoji nemovitost označili, kdo a za jakých podmínek vám poskytl právní servis při přípravě smluv rezervačních či kupních? Otázek, které si běžný vlastník nemovitosti může dodatečně položit, je opravdu pestrá škála. Realizovali jste finálně transakci? Dostali jste své peníze? Neprodali jste nemovitost pod cenou? Stále ještě neúspěšně nabízíte?

PROLUX Consulting Int. s.r.o., jako člen Asociace spolupracujících realitních kanceláří a makléřů (www.asrkm.cz) je připraven vás podpořit při řešení jakéhokoliv problému. Call centrum je připraveno zajistit do několika hodin informativní schůzku pro prověření majetko-právního stavu vaší nemovitosti, pořízení nezbytné fotodokumentace. Vaše nemovitost bude bezplatně označena poutačem na prodej, využita bude databáze poptávajících klientů pro okamžité předložení nabídky. Odbornou konzultací bude stanovena počáteční nabídková cena vaší nemovitosti a vaše nemovitost bude s odborným popisem a profesionální fotodokumentací umístěna na přední realitní servery. V případě stanovení reálné tržní ceny je expresně domluvena prohlídka se zájemci, připraven právní servis, zajištěna kupní cena. Výhradní typ kontraktu umožňuje spolupráci napříč celým realitním trhem, což znamená, že v rámci jedné odměny pro RK, pracuje několik realitních kanceláří a makléřů. Není to sen, je to realita...

Zdroj: www.domy-prolux.czTisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 3


Související odkazy a zdroje informací

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyInzerce

Celkem : 21123 inzerátů

Další inzeráty » Vložit inzerát

veletrhy

Veletrhy - foto, Co se v Praze na THE COLOR RUN™ 2018 chystá? , Hyperbydleni.cz

Co se v Praze na THE C...

05.06.2018

Už po čtvrté se v Praze bude konat barevný běh...

Veletrhy - foto, Votvírak oznamuje další jména pro Hip Hop Stage a dává šanci i novým talentům, Hyperbydleni.cz

Votvírak oznamuje dalš...

01.06.2018

Votvírák, který zahajuje letní festivalovou...

Veletrhy - foto, Největší událost léta v Chocni JACHTAFEST 2018 – tři dny zábavy pro celou rodinu, Hyperbydleni.cz

Největší událost léta ...

17.05.2018

Poslední možnost zakoupit si vstupenky v první...

Veletrhy - foto, Wannado Festival opět rozhýbe děti i dospěláky!, Hyperbydleni.cz

Wannado Festival opět ...

17.05.2018

Nafukovací překážková dráha, laserová biatlonová...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo