Úspěšný prodej nemovitosti

27.4.2012 | | Realitní trh

O tom, že nová doba, vyžaduje nové věci, zejména pak přístupy a systémové změny, bylo popsáno mnoho. V reality PROLUX Consulting Int. řeší své inovativní a novodobé přístupy v prodeji nemovitostí propagací a podporou prodeje s využitím doplňkových služeb.

Úspěšný prodej nemovitosti - foto, Hyperbydleni.cz

Vžijme se do role vlastníka nemovitosti, kterou chcete odprodat. Nemáme žádné známé, přátele, kamarády, jejich známé či jejich přátele, kteří by vaši nemovitost pořídili. Nezbývá, než prodej nemovitosti rozjet naplno. Zkoušíme svoji nemovitost popsat svými slovy, která vyjadřují superlativa výhodné koupě, v lepších případech amatérsky nafotit a „zavěsit“ na weby zdarma, možná do místní prodejny smíšeného zboží, či na vývěsku supermarketu. Když si uvědomím neprofesionalitu z obastí realit u většiny z nás - vlastníků nemovitostí a mám možnost porovnat ji s nabídkou výčtu zaměstnaneckých úkonů, které v reality Prolux nabízejí, musím se usmát vlastním a ve většině případů i neúspěšným pokusům, naivním úvahám. Každý by měl přeci dělat to, v čem je odborník, v čem je profesionál.

V aktuální nabídce propagace a podpory prodeje nemovitostí nalezneme každodenní práci zaměstnanců na různých pracovních pozicích. Po zpracování nabídkové a prodejní dokumentace pro umístění vaší nemovitosti v inzerci a na realitních portálech, je předložena nabídka zájemcům z firemní databáze. Současně s tím probíhá telefonická a webová komunikace (i v mimopracovní hodiny), kde zájemci i klienti komunikují s vyškoleným týmem operátorů call centra a dotazy k inzerovaným nabídkám jsou po zpracování v prodejním systému předány kompetentním osobám. Vaše nemovitost je opatřena označením „Na prodej“, průběžně vám je poskytována podpora prodejního centra při nalézání reálné tržní ceny vaší nemovitosti (dle reakcí zájemců a výší jejich cenových nabídek, které vám předkládají). Jako klient jsem neustále informován prostřednictvím sms, emailem nebo telenoficky o podpoře prodeje mé konkrétní zakázky. Čerpám současně odkudkoliv na světě z mobilu či počítače výhodu on-line klientského servisu 24 hodin a 7 dní v týdnu, který mi mimo jiné umožňuje úpravy fotografií, textace inzerce popř. mi dává možnost snížení nabídkové ceny pro zvýšení zájmu poptávajících.

Chci prodat co nejvýhodněji, využiji tedy služeb právě profesionálů v reality PROLUX Consulting Int. Poskytují nadstandardní služby za standardní odměny a nemovitosti skutečně denně prodávají, nejen nabízejí.

Zdroj: www.nemovitosti-prolux.czTisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 7


Související odkazy a zdroje informací

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Veletrhy - foto, Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES: Pobaví děti i rodiče a poradí s vánočními dárky, Hyperbydleni.cz

Veletrhy FOR TOYS, FOR...

27.09.2018

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo