Jak inzerovat nemovitost

22.3.2018 | Redakce | Realitní trh | Komentářů 0 |

Rozhodli jste se prodat nemovitost? Věřte tedy, že krásná fotografie nemovitosti vám zaručí jistý a rychlý prodej. V současnosti dokonalá fotka, stejně jako reklama, zajistí rychlou odezvu všech zájemců. Bezpochyby. Samozřejmě nesmí chybět perfektní popis včetně důležitých parametrů a specifikací. A v neposlední řadě musíte svůj perfektní inzerát představit světu na těch správných místech.

Jak inzerovat nemovitost - foto, Hyperbydleni.cz

Připravte si nemovitost na focení

V případě, že jste si již obstarali veškeré právní podklady pro prodej, máte odhad vaší nemovitosti i znalecký posudek, můžete se připravit na inzerci a fotografování vašeho bytu. Aby vaše fotky byly dokonalé a oslovily co nejvíce potenciálních kupců, zdokumentujte svou nemovitost bez osobních věcí, šatů, hraček, dekorací, nádobí apod.

Díky tomu bude interiér působit čistě a nově. Exteriér zase foťte za světla a v co nejpříznivějším úhlu, bez jakýchkoliv nedokonalostí. Fotky budou reprezentovat váš inzerát. A první dojem mnohdy rozhoduje.

Domluva s realitní kanceláří

V případě, že svou nemovitost svěříte do rukou realitní kanceláře, můžete se s nimi o focení poradit. Vytvoří s vámi profesionální fotografie, popřípadě i video prohlídku. Vybraná realitní kancelář laserem přeměří vaši nemovitost a zhotoví půdorys a 3D vizualizaci. Váš inzerát zveřejní v tiskových médiích, největších realitních portálech i na sociálních sítích.

Inzerce v tisku

Při výběru novin, ve kterých budete nemovitost inzerovat, si dávejte pozor na odezvu, jakou vám inzerát přinese. Některá inzerce je sice levná, ale nikdo na inzerát nemusí reagovat a váš cíl - prodat nemovitost, může být v nedohlednu. Investování tisíců korun do drahých deníků může být naopak zbytečné plýtvání penězi. Podívejte se tedy, na kterých místech bývají inzerovány nemovitosti podobné té vaší. A začněte tam.

Inzerce na internetových stránkách

Inzeráty rozhodně vkládejte také na internet. V současnosti většina zájemců právě u internetu začíná. Na internetové stránky můžete vložit také virtuální prohlídku své nemovitosti. Inzerovat lze na realitních serverech nebo na sociálních sítích. Realitní kancelář vám zajistí inzerci na nejnavštěvovanějších inzertních stránkách a realitních portálech. A bez nutnosti platit za inzerci poplatky. Inzerát si můžete sami vylepšovat a kontrolovat. Realitní kancelář vám pak může pomoci vybrat vhodné kupce a začne s nimi domlouvat prohlídky. A vy můžete bez starostí vše sledovat zpovzdálí.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Jak inzerovat nemovitost zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Sportovní Čáry u arény s čarodějnickou poutí, Hyperbydleni.cz

Sportovní Čáry u arény...

18.04.2018

Tradičně poslední dubnový den, který letos...

Veletrhy - foto, V dubnu vyrazte za nákupy i zábavou na letňanské veletrhy FOR FAMILY, Hyperbydleni.cz

V dubnu vyrazte za nák...

10.04.2018

V PVA EXPO PRAHA v Letňanech se bude od 12. –...

Veletrhy - foto, 25 let inspirace pro Vaše bydlení přináší veletrh FOR HABITAT, Hyperbydleni.cz

25 let inspirace pro V...

20.03.2018

Již neuvěřitelné čtvrtstoletí se scházejí špičky...

Veletrhy - foto, DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ INVESTICE = NEMOVITOST, Hyperbydleni.cz

DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ IN...

16.03.2018

Ať už pečlivě vybíráte své vlastní bydlení na...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo