4 důvody, proč svěřit prodej nemovitosti realitní kanceláři

26.3.2018 | Redakce | Realitní trh | Komentářů 0 |

Realitní trh představuje pro mnoho z nás neznámé prostředí, v němž se příliš neorientujeme. A protože tady mnohdy létají milionové částky, každá, i ta sebemenší chybička nás může vyjít hodně draho. Není proti divu, že většina majitelů podává nemovitost nikoli na vlastní pěst, ale přes realitní kancelář. Proč je lepší svěřit se do jejích rukou a co všechno tím vlastně získáme?

4 důvody, proč svěřit prodej nemovitosti realitní kanceláři - foto, Hyperbydleni.cz

Zajistí bezpečí

S prodejem nemovitosti je spjata řada nebezpečí. Obyčejný smrtelník nemá dostatek znalostí ani zkušeností, aby dokázal všem vzdorovat. Realitní kancelář ale veškerá rizika dobře zná, a tak je dokáže eliminovat na minimum – prověřuje zájemce o koupi, má k dispozici pojištěné advokáty, kteří vytvoří všechny potřebné smlouvy a dokumenty, spolupracuje s finančními i daňovými poradci, nabízí možnost uložit peníze do advokátní, notářské či bankovní úschovy.

Ušetří čas

Prodej nemovitosti je mnohdy složitý a zdlouhavý proces, s kterým je spojeno velké množství práce. Šikovný makléř ji však zvládne udělat za vás – komunikuje se zájemci, domlouvá prohlídky, vyřizuje potřebné papíry, navíc umí dobře vyjednávat, čímž zvyšuje šance na prodej. Tím vším vám ušetří spoustu času, který byste jinak museli strávit obíháním nejrůznějších institucí, telefonováním nebo cestováním.

Ušetří peníze

Prostřednictvím realitní kanceláře oslovíte velké množství potenciálních zájemců, protože inzeruje na realitních severech, v realitních časopisech, na sociálních sítích. Navíc dobře zná ceny na trhu s realitami v oblasti, v níž působí. Ví tedy, jak cenu správně nastavit tak, aby byla dostatečně atraktivní nejen pro vás, ale i pro potenciální kupující.

Zbaví starostí

Realitní kancelář za vás průběh celého procesu od úplného začátku a dotáhne ho až do zdárného konce. Připraví návrh prodejní strategie, doporučí prodejní cenu, zhotoví profesionální fotografie, nachystá nemovitost k prodeji, zajistí kupce, vyřídí veškeré formality, včetně odhadů a posudků. V ideálním případě tak pouze seznámíte makléře s vaší nemovitostí, podepíšete kupní smlouvu a nemovitost předáte. Jednodušší už to být nemůže!Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek 4 důvody, proč svěřit prodej nemovitosti realitní kanceláři zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo