Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Jak připravit na prodej byt či dům, ve kterém ještě bydlíte? Je to hlavně o neustálém úklidu!, Hyperbydleni.cz

Jak připravit na prodej byt či dům, ve kterém ještě bydlíte? Je to hlavně o neustálém úklidu!

28.6.2018 | Redakce | Realitní trh | Komentářů 0 |

Prodat rychle a výhodně – to chce každý, kdo se rozhodl, že je na čase změnit bydlení. Možná vás překvapí, že o prodeji rozhodují i zdánlivé maličkosti. Na co se zaměřit?

Jak připravit na prodej byt či dům, ve kterém ještě bydlíte? Je to hlavně o neustálém úklidu! - foto, Hyperbydleni.cz

Dobrá realitní kancelář

Není třeba zmiňovat, že pokud chcete realizovat prodej domu či bytu bez zbytečných starostí, záda vám musí krýt solidní a důvěryhodná realitní kancelář. Makléři za vás připraví smlouvy, vyřídí všechny náležitosti a nezbytnou administrativu, pomohou s financováním, a také poskytnou poradenství a odhad ceny nemovitosti. Realitní kancelář, se kterou budete spolupracovat, si tak vybírejte opravdu pečlivě. Jsou však věci, které si musíte zařídit sami. Které?

Čistota a osobní věci

Je jasné, že každý potencionální kupec si byt či dům bude chtít přizpůsobit svým požadavkům. Avšak první dojem, který nemovitost udělá, je klíčová. Snažte se proto vždy před každou prohlídkou mít čisto a uklizeno. Schovejte všechny přebytečné a osobní věci. Např. pokud v koupelně máte spousty kosmetických přípravků na vaně či umyvadle, poschovávejte je do skříňky. Nejenže tím opticky zvětšíte celý prostor, ale noví majitelé si mohou lépe představit, jak se v bytě či domě budou zabydlovat. To samé platí o obýváku či kuchyni. Pro lepší představu, jak by celý prostor měl vypadat, si zkuste vzpomenout, jak jsou naaranžovány návrhy pokojů v katalozích nábytku.

Vylepšení dojmu

Při prohlídkách také pamatujte na drobnosti, které mohou ovlivnit, zda zájemci nemovitost koupí. Jestliže bydlíte na rušné ulici, určitě zavřete okno. Nenechávejte zapnutou jakoukoliv elektroniku, ať už počítač, rádio nebo televizi. Velmi dobré je také vytáhnout žaluzie, aby byt vypadal co nejsvětlejší. Pokud to neuděláte, místnost bude připomínat temnou kobku, a to rozhodně dobrý dojem neudělá.

A co vy? Máte již prodej nemovitosti za sebou nebo stále čekáte na ideálního kupce?Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Jak připravit na prodej byt či dům, ve kterém ještě bydlíte? Je to hlavně o neustálém úklidu! zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Jaké bude jaro 2019? Uvidíte na veletrhu FOR DECOR & HOME, Hyperbydleni.cz

Jaké bude jaro 2019? U...

15.01.2019

První jarní nádech přinese už v lednu...

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo