Nejlepší hypotéka s GEPARD FINANCE

5.8.2013 | Gepard Finance | Hypotéky, úvěry na bydlení | Komentářů 0 |

Opravdu nejlepší hypotéka, kterou najde a zařídí hypoteční makléř GEPARD FINANCE, je pro každý obchodní případ pouze jedna. Nejlepší hypotéka představuje nejen nejnižší úrokovou sazbu, nejlepší hypotéka musí také odpovídat klientovým potřebám a možnostem. Co znamená "nejlepší hypotéka"?

Nejlepší hypotéka s GEPARD FINANCE - foto, Hyperbydleni.cz

 

GEPARD FINANCE najde nejlepší hypotéku

Gepard Finance, největší hypoteční makléř v ČR a člen Asociace hypotečních makléřů, se představuje v novém hávu: do vizuální podoby značky přibyl kreslený gepard, zcela nově pak společnost používá reklamní sdělení „Najdeme vám nejlepší hypotéku“.

 

Nejlepší hypotéka s GEPARD FINANCE, fotka

 

S novou kampaní se společnost Gepard Finance představila úderem prázdnin. „Klienti se s novým reklamním sdělením, které informuje o tom, že jim bude nalezena nejlepší hypotéka a novým vizuálem geparda mohou setkat od začátku července 2011 na takřka 50 venkovních plochách v rámci celé ČR,“ říká Jiří Hlinka, ředitel marketingu společnosti Gepard Finance, a dodává, že součástí je i reklama na internetu a aktivity na poli public relations.

 

Nejlepší hypotéka s GEPARD FINANCE, fotka

 

Myšlenka zahrnout kresleného geparda do vizuálu společnosti byla nasnadě: „Gepard symbolizuje zvíře nejen silné, rychlé a sympatické, ale i s lidskou tváří a vlastnostmi, které jsou naší práci blízké,“ představuje nový vizuální element Jiří Hlinka. „Gepard je starostlivý, přátelský, spolehlivý a hlavně vždy na straně klienta. Všichni ho mají rádi. Dětem se líbí a rodičům ušetří spoustu času a peněz,“ dodává.

Co zahrnuje nejlepší hypotéka

Heslem „Najdeme vám nejlepší hypotéku“ společnost Gepard Finance vyjadřuje fakt, že její makléři prostřednictvím 73 obchodních míst nalézají pro klienty nejlepší řešení hypotečního financování, nejlepší hypotéku, a to ve všech koutech České republiky. „Nejde jen o to, zda má hypotéka nejnižší úrokovou sazbu, nejlepší hypotéka musí také odpovídat klientovým potřebám a možnostem,“ vysvětluje Jiří Hlinka.

 

Nejlepší hypotéka s GEPARD FINANCE, fotka

 

Klienti Gepard Finance podle jejího marketingového ředitele mohou těžit zejména ze silné pozice společnosti na trhu, z jejích vyjednávacích schopností v bankách a efektivního servisu. Neméně důležité jsou pak i úzké vztahy s realitními a developerskými společnostmi, díky nimž je nákup nové nemovitosti a její financování hypotékou velmi komfortní záležitostí. Nejlepší hypotéka je zprostředkována ZDARMA.

Konečně nejlepší hypotéka. Hypotéka s GEPARD FINANCE

A teď to nejdůležitější. Nejlepší hypotéka znamená i jedinečný servis a péči o klienta. Nejlepší hypotéka je pro klienta úplně bez starostí a zdarma. Nejenom, že GEPARD FINANCE garantuje výběr nejlepší hypotéky na trhu, ale zaručuje profesionalitu a odbornost při zajištění veškeré administrativy související s hypotečním úvěrem. Opravdu nejlepší hypotéka.
 

Nejlepší hypotéka s GEPARD FINANCE, fotka

 

Klienti zcela bezplatných hypotečních služeb společnosti Gepard Finance využívají již od roku 2003. Za 8 let existence tento lídr mezi hypotečními makléři zajistil hypotéky v celkovém objemu 25 miliard Kč pro více jak 15.000 klientů. Všichni mají jistotu, že jim bude zajištěna ta nejlepší hypotéka.

Co dělat, aby mi byla nalezena nejlepší hypotéka?

  • Můžete si vybrat z více než 300 certifikovaných makléřů na 73 obchodních místech GEPARD FINANCE po celé ČR.
  • Čas a místo schůzky si určujete Vy. Nezáleží na tom, zda to bude po pracovní době nebo o víkendu, hypoteční makléř přijde tam, kde to vyhovuje Vám.
  • Hypotečním makléřem bude vybrána nejlepší hypotéka pro Váš případ, doba splácení, délka fixace úrokové sazby. Následně spolu s Vámi vyplní všechny formuláře. V bance vyjedná nestandardní požadavky, sleduje proces schvalování. Je pro vás oporou při čerpání financí a zajistí další potřebné náležitosti, jako je pojištění nemovitosti a efektivní pojištění splátek úvěru. Celý úvěr vyřídíte bez jediné návštěvy banky a stresu, že na něco zapomenete nebo nevyřídíte správně.
  • Hypoteční makléř poskytuje poradenství v době splácení a pomáhá řešit jak problémové situace, tak postup, který Vás čeká v době fixace, kdy je možné jak splatit část úvěru, tak za výhodných podmínek úvěr zvýšit. Pomůže pro Vás vyjednat podmínky pro další dobu splácení u stávající banky nebo vyřídit přestup k jiné bance bez zátěže na administrativu a poplatky (viz refinancování staré hypotéky).

 

Nejlepší hypotéka přes GEPARD FINANCE. Kolik to všechno bude stát?

Vůbec nic. Za služby hypotečního makléře GEPARD FINANCE nic neplatíte! Nejlepší hypotéka s GEPARD FINANCE je zdarma.

Více o GEPARD FINANCE: Nejlepší hypotéka a mnohem víc...

GEPARD FINANCE je česká makléřská společnost specializující se na finanční poradenství a kompletní zpracovávání úvěrových produktů spojených s financováním nemovitostí. Zajišťuje také všechny typy pojištění. Nejlepší hypotéka, hypotéky, stavební spoření včetně úvěrů ze stavebního spoření a překlenovacích úvěrů, všechny typy pojištění, spotřební úvěry, bezúčelové úvěry, americké hypotéky. GEPARD FINANCE je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů, patří mezi největší firmy ve zpracování hypoték na trhu a významně působí i na Slovensku.

 

Nejlepší hypotéka s GEPARD FINANCE, fotka

 

Každý 12. člověk v ČR, který potřebuje hypotéku, realizuje svůj záměr přes společnost GEPARD FINANCE. Ptáte se proč?

  • Gepard pro klienta najde a zařídí nejlepší hypotéku, ale tím jeho práce nekončí.
  • Gepard zůstává s klientem po celou dobu čerpání úvěru i po něm.
  • Gepard je rychlý, starostlivý, přátelský, spolehlivý. Všichni ho mají rádi.
  • Dětem se líbí a rodičům ušetří spoustu času a peněz.

Nejlepší hypotéka a další informace na www.gepardfinance.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 2


Související odkazy a zdroje informací

Diskuze

Článek Nejlepší hypotéka s GEPARD FINANCE zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »