Banky přišly s podzimními akčními nabídkami u hypoték

5.9.2012 | Zdeněk Bubák, www.finparada.cz | Hypotéky, úvěry na bydlení | Komentářů 2 |

ČSOB přichází s akční nabídkou v oblasti hypoték, která potrvá od 3. září do 21. prosince 2012. Během této doby můžete v rámci produktu ČSOB Konsolidace sloučit více úvěrových produktů, např. půjčky bankovní i nebankovní, kreditní a splátkové karty nebo povolená přečerpání. U konsolidace půjček je pro klienta nejdůležitější snížení měsíční splátky, poplatků a zároveň zpřehlednění jeho výdajů. Nově také banka vyřídí celou administrativu za klienta. Úrokové sazby u konsolidace začínají na 8,9 % p.a. ČSOB Konsolidaci může využít kromě stávajícího klienta ČSOB i nový klient a kromě běžného občana i podnikatel. Během platnosti akční nabídky klienti mohou kdykoliv v průběhu splácení konsolidaci v případě potřeby předčasně splatit. Navíc klienti, kteří si sloučí úvěrové produkty poskytnuté jinou bankovní nebo nebankovní společností, získají automaticky šest měsíců vedení běžného účtu zdarma. Pro žadatele s jedním úvěrem nabídne ČSOB také možnost navýšení stávající půjčky pomocí tohoto produktu.

Banky přišly s podzimními akčními nabídkami u hypoték - foto, Hyperbydleni.cz

ČSOB inovuje konsolidaci půjček, Půjčku na lepší bydlení a snižuje úrokové sazby u hypoték

ČSOB Půjčkou na lepší bydlení mohou klienti nově financovat například i koupi mobilního domu, parkovacího stání, pořízení projektové dokumentace, architektonického návrhu, statického posudku nebo odhadu nemovitosti. Nově je možné z půjčky financovat i volně stojící kuchyňské spotřebiče. Navýšil se i podíl úvěru, který je možné využít neúčelově. Nově nemusí klienti dokládat účel u pětiny úvěru až do výše 60 tisíc korun. „Rozšířili jsme také možnost zpětného proplacení daňových dokladů, a to až na rok před podpisem úvěrové smlouvy. V případě párů je možné proplatit účtenky podepsané manželem či manželkou,“ vysvětluje Ivana Bohatcová, výkonná manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB.

U hypoték do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti ČSOB snížila poplatek za zpracování úvěrů na 2 000 Kč. Úrokové sazby nyní začínají na 3,19 % u fixace na 5 let. Nabídka je platná do odvolání.

Klienti i nadále získají slevu v případě sjednání pojištění k hypotéce nebo v případě, že si posílají výplatu na účet v ČSOB. Hypotéku lze využít na koupi, výstavbu, rekonstrukci či modernizaci svého bydlení. Banka prý hypotéku vyřídí za 5 pracovních dní po podání žádosti. Dále za klienty vyřídí odhad ceny nemovitosti a výpis z katastru nemovitostí.

UniCredit Bank přichází s fixní úrokovou sazbou od 2,89 % p.a.

UniCredit Bank nabízí do konce září svým klientům příležitost získat fixní úrokovou sazbu hypotéky od 2,89 % p.a., a to bez ohledu na délku fixace. Klienti, kteří chtějí refinancovat svůj stávající úvěr, tak mohou požádat o tuto exkluzivní sazbu již nyní a svůj úvěr čerpat později. Ke snížení sazeb dochází i u tzv. PŘEVRATNÉ HYPOTÉKY, jejíž variabilní sazba se odvozuje od aktuální situace na trhu peněz. Při čerpání úvěru nad 3 miliony korun klienti získají úvěr na bydlení nově už od 2,4 % p. a. místo stávajících 2,5 % p. a.

Akční slevy z úrokových sazeb od Hypoteční banky

Hypoteční banka nabízí od začátku září všem svým novým klientům akční slevu, která dosahuje až 0,30 p.a. z úrokové sazby, a to v závislosti na výši čerpaného úvěru. Všichni noví zájemci o hypoteční úvěr budou nyní u Hypoteční banky zvýhodněni slevou z úrokové sazby o 0,10 % p.a. pro hypoteční úvěry ve výši od 1 do 2 mil. Kč a slevou o 0,20 % p.a. pro hypoteční úvěry od 2 do 3 mil. Kč. Pro úvěry nad 3 mil. Kč je sleva 0,30 % p.a. Akce se týká všech nových hypotečních úvěrů sjednaných od 3. září 2012 s délkou fixace úrokové sazby 5 let.

Volksbank – úroková sazba u hypotéky od 3,19 % p.a.
 

Volksbank CZ nabízí nově příchozím klientům možnost refinancovat hypoteční úvěr již za 3,19 %. Pod názvem „Refinancování bez starostí“ přichází s akční nabídkou této garantované úrokové sazby pro splatnost do 10 let a sazbou 3,39 % pro splatnost nad 10 let. Nabídka je platná do 30. září 2012 a její součástí je zpracovatelský poplatek ve výši 999 Kč. Zvýhodněná nabídka platí pro 5letou fixaci při refinancování do 70 % hodnoty nemovitosti. Stejné podmínky, včetně úrokové sazby, nabízí banka také pro refinancování bez doložení příjmů. Refinancování poskytuje klientům až do 100 % hodnoty nemovitosti. Banka v rámci refinancování hypotečního úvěru akceptuje původní smluvní dokumentaci a tržní odhad nemovitosti, pokud není starší sedmi let. Banka také nabízí zdarma čerpání na základě návrhu na vklad zástavního práva. Využít lze rovněž možnosti mimořádné splátky jedenkrát ročně mimo fixaci, a to do výše 10 % aktuálního zůstatku jistiny, bez sankčních poplatků.

Autor: Zdeněk Bubák, www.finparada.cz

 

Chcete-li zjistit, jaká hypotéka je pro Vás nejvýhodnější, využijte kalkulačku zde.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Monika Kovačková: Dobrý den, článek, který...< Odpovědět

Mirka: Můžete mi poradit-mám...< Odpovědět

počet příspěvků: 2

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »