Mikropůjčky řeší akutní finanční problémy

25.3.2013 | PR článek | Hypotéky, úvěry na bydlení | Komentářů 0 |

Rozbilo se vám auto a potřebujete se ráno dostat do několika desítek kilometrů vzdáleného zaměstnání a zrovna nemáte dost hotovosti? Právě na takové nepříjemnosti byla ve Skandinávii vynalezená „Finská půjčka“ neboli půjčka před výplatou.

Mikropůjčky řeší akutní finanční problémy - foto, Hyperbydleni.cz

Hlavní předností je rychlost

Nebankovní instituce poskytující tento produkt se ničím netají – jde jednoduše o způsob, jak se v nečekaných situacích vyhnout ještě větším problémům. Půjčku si asi nikdo nebere rád, ale neschopnost dostat se do práce může vyústit ve velkou finanční ztrátu nebo i ve ztrátu zaměstnání. Z těchto důvodů byly tyto nebankovní půjčky vytvořeny s určitými výhodami, které jiné úvěry neposkytují.

Tím největším plusem je rychlost. Rozbité auto přece musíte řešit ještě ten den. Proto probíhá zpracování žádostí okamžitě na základě kontroly několika základních údajů a po schválení dorazí peníze na účet klienta co nejdříve. Společnosti, které tyto úvěry poskytují, obvykle disponují účty u významných bank, aby převedení peněz netrvalo dny, ale hodiny.

Půjčky jsou bez ručitele

Rychlostí to však nekončí. Další výhodou rychlé půjčky je, že ke schválení nepotřebujete ručitele, což se v současné době hodí – lidé jsou oprávněně opatrní a do ručitelského závazku se nikdo nehrne. Několik podmínek však splnit musíte.

Jako u každého jiného úvěru však musíte být zletilí. Pokud vám ještě nebylo 18 let, nepůjčí vám nikde. Ani banka vám ke studentskému účtu neotevře kontokorent. Další nutností je trvalý pobyt na území České republiky a český doklad totožnosti. Poslední podmínkou je prokazatelné zaměstnání. Je však třeba neplést si prokázaní zaměstnání s výškou příjmu. O výši vaší výplaty se nikdo zajímat nebude. Právě díky tomu je schválení tak rychlé.

Využití všech možností internetu

V neposlední řadě vás možná potěší možnost žádat o půjčky online. Do internetového formuláře zadáte všechny potřebné údaje, vyřízení žádosti proběhne okamžitě a do 60 minut jsou vaše peníze na cestě. Snadné a jednoduché.

Ať už si půjčujete na cokoliv, vždy jednejte odpovědně. Doporučení odpovědného půjčování najdete zde. Pokud si nejste jisti, jestli danou věc skutečně potřebujete, poraďte se s finančním poradcem.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Mikropůjčky řeší akutní finanční problémy zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »