Hypoteční poradce

8.3.2010 | Redakce Hyperbydlení.cz | Hypotéky, úvěry na bydlení | Komentářů 0 |

Při financování bydlení je velmi populární využít služeb hypotečního poradce. Klient získává jistotu, že úvěr bude schválen a finanční prostředky budou včas k dispozici.

Hypoteční poradce - foto, Hyperbydleni.cz

Při financování bydlení je velmi populární využít služeb hypotečního poradce. Klient získává jistotu, že úvěr bude schválen a finanční prostředky budou včas k dispozici. Kvalitní poradce klientovi ušetří čas, peníze a nervy se zařizováním úvěru. Spolupráce s celým finančním trhem umožňuje našim poradcům dát klientovi klid a záruku schválení úvěru.

Klienta provedeme celým procesem schvalování, které pro laika může být velmi nesrozumitelné. Je naší prioritou, aby žadateli o úvěr bylo vše jasné, zbytečně nebyl zatěžován administrativou a zároveň si byl vědom veškerých právních náležitostí, které stvrzuje svým podpisem. Spolupráce nekončí podpisem smlouvy o úvěru. Poradce musí být klientovi nápomocen v průběhu celého čerpání úvěru.

Hypoteční specialista připraví na požádání srovnání nabídek bank, kde klientovi rozkryje reálnou nákladovost úvěrů včetně všech skrytých poplatků. Výše skutečných úrokových sazeb jsou většinou o mnoho vyšší než inzerované bankovní nabídky.

Hypoteční poradce - foto, Hyperbydleni.cz

Velmi často je měsíční rozpočet žadatele zatížen splátkami spotřebitelských úvěrů nebo leasingů. Následně klientovi nezbývá dostatečné množství finančních prostředků, pro banku se stává nebonitním a nelze mu úvěr schválit. Na takovéto případy se přímo specializujeme. Dokážeme vám zrealizovat úvěr i v této situaci.

Před skončením platnosti úrokové sazby (konec fixace) své klienty poradce sám kontaktuje pro zvolení optimální varianty v dalším úrokovém období. Velmi často zde nastává situace, kdy se banka snaží na klientovi vydělat a úrokovou sazbu mu nečekaně navyšuje. Banka v takovéto situaci využívá nevědomosti klientů, kteří nejsou znalí situace. Naši poradci klientovi dokážou ve stávající bance dojednat nižší sazbu nebo refinancovat úvěr do jiné banky, kde klient získá výhodnější podmínky a pokračuje ve splácení úvěru. Tato aktivita je před skončením fixace vždy zapotřebí, pokud klient nechce platit více v následující fixaci.

Pokud se klient obrací rovnou na banku, nemá do poslední chvíle jistotu schválení úvěru. Proces schvalování trvá zpravidla déle než sedm pracovních dnů. Ovšem poradce dokáže celý proces urychlit díky svým konexím a výsledek je mu znám prakticky předem.

Hypoteční poradce - foto, Hyperbydleni.cz

Rodina klienta má často několik stavebních spoření, na kterých již několik let spoří v úmyslu použít je při financování bydlení. Pokud chce klient zakomponovat úvěry ze stavebního spoření do financování svého bydlení, je poradce velmi užitečný. Zaměstnanec banky nebo stavební spořitelny nedokáže klientovi zkombinovat několik čerpání úvěrů najednou. Bude se ho snažit přemluvit, aby celý projekt bydlení financoval z jejich finančního domu. Kombinace úvěrů je pro klienta vždy nejvýhodnější, ovšem vyžaduje vypracování finančního plánu.

Naši specialisti klientům pomohou s řešením nestandardních případů jako je hypotéka pro podnikatele/ OSVČ, problémy s prokazováním příjmů či se záznamem v registru dlužníků, hypotéka pro studenty, novomanželská nebo americká. 

Pro své klienty pracujeme zcela zdarma. Zdarma už však nepracujeme pro banku, pro kterou úvěr zpracováváme a které tak ušetříme její vlastní kapacity. Banky nám tedy vyplácejí odměnu za tu část hypotečního procesu, jež jsme sami zajistili. Jde především o shromáždění veškerých podkladů, kompletace žádosti o úvěr a úvěrové složky, vypracování komentáře k úvěrovému případu a další potřebné záležitosti s tímto spojené. Klientům proto můžeme naše služby poskytovat zcela bezplatně.

Hypoteční poradce - foto, Hyperbydleni.cz
 

Pokud preferujete nějakou banku, nebo již máte hypotéku vybranou, naši poradci vám i tak pomohou, úvěr snadno a rychle zrealizují. Získáte jistotu, že peníze přijdou včas. Navíc celá realizace je rychlejší.

Hypoteční poradci jsou stále více a více vyhledávaní odborníci. Lidé si při financování bydlení uvědomují, že kvalitní výběr banky je při realizaci hypotéky zásadní. Ovlivňuje jejich finanční situaci na několik desítek let dopředu. Proto je toto rozhodnutí důležité a nevyplácí se navštívit pouze banku, ve které máte veden váš běžný účet.

Realizace vašeho bydlení
HypotecniPoradce.comDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 5

Diskuze

Článek Hypoteční poradce zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »