Balíček expresních služeb PROLUX!

2.5.2011 | Prolux Consulting Int. s.r.o. | Realitní trh

Současné potřeby klientů neustále rostou – ať poptávají koupi vhodné nemovitosti, nebo ať ji společně s realitní kanceláří nabízejí k prodeji.

Balíček expresních služeb PROLUX! - foto, Hyperbydleni.cz

 

Úspěšná realitní kancelář dnes nemůže být pouze „psací stůl v panelovém domě“, ale tým profesionálních zaměstnanců a spolupracovníků. Vstupní brána do společnosti v podobě zákaznického call centra, obchodníci na schůzkách s klienty, koordinátoři obchodů a tým prodejního centra. PROLUX jako první na realitním trhu přichází s převratným balíčkem služeb klientovi, který poskytuje v rámci celé ČR. Obchodníci pracují v každém okresu, call centrum společnosti je v provozu v pracovní dny do večerních hodin, každý požadavek je expresně zpracován, expresně zodpovězen a řešen téměř okamžitě.

Zájemci o prodej své nemovitosti si mohou sjednat informativní schůzky voláním zákaznické linky 841 222 222, nebo bezplatné linky 800 199 299. Schůzka s Vámi je sjednána expresně v prvním volném čase dle denního plánu obchodníka. Zástupce společnosti PROLUX, který s Vámi sjedná spolupráci, poskytne při podpoře prodeje vaší nemovitosti expresně a bezplatně nepřehlédnutelné označení „NA PRODEJ“ a proces nabízení je v první minutě po jeho návštěvě spuštěn. Následuje expresní zpracování vaší zakázky, kontrola získaných dat, jejich znovuověření na katastru nemovitostí (KN) a promptní umístění na realitní servery a domény www.prolux.cz, www.ereality.cz, www.hyperreality.cz, www.sreality.cz a www.nabidka-prolux.cz, www.nemovitosti-prolux.cz nebo na www.reality-prolux.cz aj.

V případě požadavku na úpravu a snížení nabídkové ceny vaší nemovitosti je tato výše expresně upravena. Osloveni jsou zájemci o koupi, bezplatně registrovaní profesionálním realitním systémem. Expresní domluvení prohlídky vaší nemovitosti je úkolem další profesionální části zaměstnanců prodejního centra PROLUX, stejně tak jako expresní příprava smluvních dokumentů, týkajících se rezervace vaší nemovitosti, případně jejího prodeje. Požadujete sdělení adresy vámi vybrané nemovitosti? Je vám expresně poskytnuta, nemusíte na nic čekat, ihned je možné sjednat si prohlídku.

Tento propracovaný přístup společnosti PROLUX ke klientovi se v brzkém období stane základní podmínkou úspěšného a transparentního fungování a poskytování profesionálních realitních služeb i ostatních subjektů. Pokud o spolupráci s realitní kanceláří uvažujete, měla by vás výše uvedená a “rozlišující” kriteria výběru zajímat. PROLUX je připraven poskytnout vám expresní balíček realitních služeb, do doby prodeje vaší nemovitosti zcela bezplatně!Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 4


Související odkazy a zdroje informací

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »