Ukousněte si realitního trhu společně s námi…

4.7.2011 | Prolux Consulting Int. s.r.o. | Realitní trh

Jste nezávislý makléř? Jste makléř, spolupracující s realitní kanceláří? Jste realitní kanceláří s nedostatkem vlastních (nesdílených) zakázek? Neslibujeme 95 a více procent ze získané provize či odměny realitní kanceláře, nebudujeme žádná letadla, stojíme pouze o transparentní a korektní spolupráci.

Ukousněte si realitního trhu společně s námi… - foto, Hyperbydleni.cz

 

Nedostatek počátečního kapitálu nebo neochota nést riziko návratnosti své investice, spojené s podnikáním, to mohou být pouze jedny z náhodně jmenovaných překážek úspěšného podnikání resp. jeho začátku. V rámci ASRKM – Asociace spolupracujících realitních kanceláří a makléřů nenabízíme nic zadarmo. Ctíme náš cíl – Prodat co nejrychleji a nejefektivněji nemovitosti našich klientů. Jak jednoduché... Portfolio nabízených nemovitostí je celorepublikové a dává možnost prosadit se za předem jasných podmínek spolupráce úplně každému, ať jste kdekoliv. Téměř úsměvným a ve vztahu k českému realitnímu trhu téměř neuvěřitelným momentem se stává přerod nedostižného konkurenta v partnerský a zcela vyvážený vztah.

O co tedy konkrétně jde? V rámci ASRKM nabízíme a následně prodáváme celorepublikové zakázky všech našich partnerů. Po provedené registraci nových členů na www.asrkm.cz získáváte okamžitý přístup k těmto zakázkám, bezplatně využíváte pro inzerci svých vlastních zakázek komerční a zcela profesionální realitní portál www.ereality.cz. Pokud nemáte vlastní zakázky můžete pouze prodávat zakázky ostatních členů ARSKM (nemusíte tedy disponovat kapitálem na platby svým zaměstnancům, telefonním operátorkám, nedržíte tým obchodníků, kteří aktivně vyhledávají ve svých okresech nové zakázky resp. nové nemovitosti). Každý z členů ASRKM má možnost zažádat bezplatně např. o zapracování celkové nabídky nemovitostí ASRKM na své vlastní webové stránky, o bezplatné umístění vašich zákazek na ereality.cz (v případě, že nějakými disponujete), on-line vyžádat radu některého z kolegů. V rámci Asociace dokážeme zajistit rozměrově a materiálově variantní výrobu poutačů “Na prodej” dle vaší grafické předlohy (vč. fotografie, loga… ), popř. atraktivní autoreklamu vč. instalace dle vašeho grafického návrhu za bezkonkurenčně nízkou cenu.

Jako člen ASRKM jste oprávněn inzerovat svými inzercemi, ve svých vývěskách i na webových prezentacích zveřejněné nabídky členů ASRKM. Je vám pro vaši činnost poskytnut úplný systém pro správu zakázek. Nejnižší odměna člena ASRKM v případě, že zajistil kupujícího, je stanovena na 1,5% z prodejní ceny nemovitosti, přičemž tato je vyplacena kontraktorem (subjekt, který zakázku smluvně zajistil) a vlastník nemovitosti tak hradí stále a pouze jedinou odměnu, sjednanou smluvně s kontraktorem.

Zcela transparentní pravidla pro každého z vás, maximální podpora, spravedlivá odměna za odvedenou práci, týmový duch a tvrdá profesionální práce. To vše a podrobnosti o kodexu, registraci a spolupráci naleznete na www.asrkm.cz, tak neváhejme a pojďme na to!

Zdroj: Prolux.czTisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1


Související odkazy a zdroje informací

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »