Luxusní bydlení v Radlicích

1.12.2015 | PR článek | Realitní trh | Komentářů 0 |

Krásná lokalita plná zeleně, výborná dostupnost do centra Prahy, veškerá občanská vybavenost a bydlení, které předčí všechna vaše očekávání, to je developerský projekt .142 Radlická. Tato pražská novostavba nabízí mnohem víc, než ostatní developerské projekty v okolí Radlic.

Luxusní bydlení v Radlicích - foto, Hyperbydleni.cz

Autorské designové bydlení významného českého architekta Jana Šestáka a developerské společnosti Real-Treuhand Reality je svým vzhledem jedinečné a navíc stojí v nádherné lokalitě pražských Radlic poblíž oblíbené čtvrti Malvazinky, se kterou je projekt spojen pěší lávkou. Developerský projekt .142 Radlická nabídne jak bydlení pro náročnější klientelu, tak i komerční prostory.

Inteligentní domácnost vám ulehčí život

Slyšeli jste už o chytré domácnosti? Ve všech bytech v novostavbě je příprava na systém inteligentní domácnosti Smart Home Ready. Z aplikace ve vašem mobilním telefonu nebo tabletu tak můžete jedním stiskem ovládat osvětlení, topení, žaluzie a to i v případě, že jste na druhém konci světa.

Ovládání je velice intuitivní a systém dále nabízí i zabezpečení domácnosti, monitoring provozních nákladů a mnoho dalšího. Konec vstávání a hledání termostatu nebo zvedání ze sedačky, když si chcete ztlumit světla.

Zasazena v přírodě

Čtvrť Radlice, kde projekt stojí, je klidnou městskou částí, kterou obklopuje příroda. Poblíž rezidence jsou Dívčí hrady a také Prokopské údolí. Radlice nabízí pro své obyvatele nejen místo pro odpočinek a relax, ale také snadnou dostupnost do centra. V těsné blízkosti projektu je totiž zastávka metra, tramvají i autobusů a po ulici Radlická dojedete i autem za pár minut až do centra Prahy. Školy, školky, zájmové kroužky, sportoviště, obchody a vše na co si vzpomenete a co budete během celého života potřebovat –  to všechno najdete poblíž projektu .142 Radlická.

Nádherné výhledy, které se vám díky umístění naskytnou, vás nadchnou, protože vám bude připadat, že máte město doslova na dlani a přírodu na dosah. Orientace bytů je na tři atraktivní světové strany. Na dominantní jižní straně budovy jsou umístěny velké terasy sloužící zároveň jako sluneční clony, byty s výhledy na východní a západní stranu mají velká francouzská okna, díky kterým jsou doslova spojené se zelení v okolí.

Luxusní bydlení v Radlicích, fotka

 

Zelené předzahrádky nabízí výhledy do okolí

Část bytů má vlastní předzahrádky, kde si můžete vychutnávat ranní kávu a večerní sklenku vína. Díky kaskádovitému uspořádání umožňují předzahrádky pocit soukromí a vyhlídky na město.

V horních ustupujících podlažích jsou umístěny byty s velkorysými střešními terasami. Třešničkou na dortu je pak dvoupodlažní high – class mezonet s jacuzzi na terase.  Developerský projekt na Praze 5 je situován do jižního svahu a zapuštěn ve skále, takže splývá s okolím. Nové byty na Praze 5 tak nabízí opravdu maximum, co můžete od bydlení na celý život očekávat.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Luxusní bydlení v Radlicích zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »