Dostupnost a příroda v okolí, to je vysněné bydlení u Prahy

17.8.2018 | Redakce | Realitní trh | Komentářů 0 |

Všechny vlastnosti kvalitního bydlení najdete kousek od Prahy, v malé obci Horoměřice. Právě zde se staví nové byty, které byly pečlivě navrhovány pro jednotlivce i rodiny. Z Horoměřic se snadno dostanete do Prahy a zároveň si o volných chvílích můžete užívat procházek v přírodě a klidu malého města.

Dostupnost a příroda v okolí, to je vysněné bydlení u Prahy - foto, Hyperbydleni.cz

Na konečném rozhodnutí o koupi bytu se podílí několik faktorů. A pokud jsou všechny tyto faktory splněny, je i závazek hypotéky snáz přijatelný. Vždyť vlastnictvím té správné nemovitosti můžete vyřešit svou bytovou situaci.

Při výběru bytu hledáme symbiózu těchto bodů:

Snadná dostupnost do Prahy Horoměřice jsou od Prahy, od zastávky metra Bořislavka, dostupné ve špičce každých 10 minut. A cesta autobusem na metro trvá také 10 minut. V Horoměřicích jsou v současné době dvě autobusové zastávky a je plánovaná výstavba třetí, přímo v blízkosti developerského projektu Velká Brána.

Okolní příroda

Po celém dni v práci je pohled do zeleně nebo krátká procházka v přírodě přímo balzámem na duši. V blízkém okolí jsou pole, remízky i široké pásy lesa, kam můžete chodit na houby. Pěšky se po označené trase dostanete do Divoké Šárky, na Kozí hřbety nebo do Tichého údolí.

Krásný byt

Samozřejmě, že při výběru nového domova má velký vliv i jeho vzhled a rozložení místností. Byt by měl být uzpůsoben tak, aby si každý v bytě mohl zařídit svůj koutek a zároveň, aby zde byl centrální prostor, ve kterém se mohou potkat všichni členové domácnosti. Okna by měla dostatečně prosvětlovat každou místnost a zároveň bránit hluku. Proto jsou v bytech Velké Brány osazena okna s izolačním dvojsklem a 4. třídou zvukové izolace. 

Často se stává téměř rovnocennou místností i balkon či terasa. Snídaně a večeře se během léta zdají o něco chutnější, když sedíte venku a posloucháte při jídle zpěv ptáků a šum stromů.

Dostupnost a příroda v okolí, to je vysněné bydlení u Prahy, fotka

Cena

Realistické já každého z nás ví, že cena patří mezi hlavní rozhodující faktory při koupi bytu. V celkové ceně se promítá velikost bytu, jeho lokalita i kvalita použitých materiálů a řemeslného zpracování. Jelikož se byty projektu Velká Brána nachází v Horoměřicích, cena je mnohem nižší než u bytů, které se nachází přímo v Praze. A přitom se do jejího centra dostanete už za půl hodiny.

Občanská vybavenost

Skládačku ideálního bydlení uzavírá občanská vybavenost. Při procházce po okolí se podívejte i jak daleko je obchod, jestli jsou v okolí kladně hodnocené restaurace i dostatek sportovišť. V Horoměřicích se pravidelně scházejí maminky s kočárky na lekce Strolleringu. A zdokonalovat se můžete i v golfu nebo tenisu.

Byty ve Velké Bráně jsou stále na prodej a všechny tyto body splňují. My vám můžeme doporučit osobní návštěvu Horoměřic, kde si můžete prohlédnout okolí i vzorový byt. Vychutnejte si na vlastní kůži ten božský klid i výborné dortíky z místní kavárny.Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 0

Diskuze

Článek Dostupnost a příroda v okolí, to je vysněné bydlení u Prahy zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »