Jak získáte ke spořicímu účtu dalších 4,5 tisíce korun? Finanční bonusy a slevy nově pod jednou střechou

11.4.2013 | Mgr. Monika Kovačková | Stavební spoření | Komentářů 0 |

Není tajemstvím, že Češi jsou přeborníky ve vyhledávání slev. Slevové portály se staly nejdynamičtěji rostoucími projekty na našem domácím internetu v posledních letech. Nyní se situace konsoliduje a prostředí se čistí od těch méně úspěšných. Ještě nedávno byly podle poradenské firmy KPMG na českém trhu přes dvě stovky slevových portálů, v současnosti je jich jen více než sto. Končí nejenom menší portály, ale i některé větší.

Jak získáte ke spořicímu účtu dalších 4,5 tisíce korun? Finanční bonusy a slevy nově pod jednou střechou  - foto, Hyperbydleni.cz

Ale Češi na slevy stále slyší. Jak to však vypadá se slevami a bonusy od bank a pojišťoven? Také finanční instituce nabízejí slevy a bonusy a lidé je často využívají.

Banka Vám někdy v akci přidá úroky, odpustí poplatek nebo Vás odmění za získání dalšího klienta

Jde často o akce s omezeným trváním, kdy banka např. zvýší sazbu na spořicím účtu, odpouští poplatek za poskytnutí úvěru, přidá klientovi na účet určitou částku při splnění stanovených podmínek nebo zaplatí bonus za získání dalšího klienta. Vlastnictví kreditních karet je často spojeno s možností získat slevy u partnerských obchodníků.

AXA Bank Vám například připíše na Váš spořicí účet částku 4 500 korun, když si tento účet u ní zřídíte přes společnost AWD a zároveň s AXA životní pojišťovnou uzavřete Pojistnou smlouvu o investičním životním pojištění Alternativ Invest - tarif 100Q nebo Pojistnou smlouvu o rizikovém životním pojištění Risk Life - tarif 305 s počátkem pojištění nejpozději od 30. září 2013 a současně zůstatek na Vašem Spořicím účtu v období od 1. července 2013 do 31. března 2014 neklesne pod částku 100 000 Kč.

U Raiffeisen stavební spořitelny získáte 50% slevu z úhrady za uzavření smlouvy o stavebním spoření, pokud jste byli doporučeni jiným klientem. Klient „tipař“ může získat odměnu 500 Kč.

Pokud použijete Era kreditku při platbě u čerpacích stanic Čepro EuroOil, získáte slevu na nákup pohonných hmot 0,40 Kč na litr.

U GE Money Bank můžete získat až 900 korun v případě, že bance doporučíte nové klienty, kteří si u GE Money Bank rovněž založí účet Genius Active.

Slev a bonusů nabízených bankami a pojišťovnami je samozřejmě mnohem více.


Na finanční slevový portál jsme doposud marně čekali. Teď přichází Slevoparáda.cz

Finanční zpravodajský portál Finparáda.cz nyní přichází s novým projektem. Jde o soustředění informací o všech slevách a bonusech od bank, stavebních spořitelen, pojišťoven a penzijních společností na jednom místě. Stránky jsou jak součástí jednotlivých produktových agend na Finparádě, tak se na ně dostanete i přes novou stránku Slevoparáda.cz.

U běžných účtů najdete nyní na Slevoparádě kolem čtyřiceti slev a bonusů, u spoření nebo pojištění kolem dvaceti. Penzijní společnosti nabízejí zhruba deset slev celkem, avšak za oblast úvěrů, hypoték a kreditních karet můžete surfovat mezi sedmdesáti slevovými nabídkami.
 

Autor: Zdeněk Bubák, www.finparada.czDiskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 1

Diskuze

Článek Jak získáte ke spořicímu účtu dalších 4,5 tisíce korun? Finanční bonusy a slevy nově pod jednou střechou zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy, Hyperbydleni.cz

Velkolepé spojení oblí...

17.09.2019

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou...

Veletrhy - foto, Ochutnávka FOR ARCH 2019: Které novinky a trendy ze stavebnictví se představí v Letňanech?, Hyperbydleni.cz

Ochutnávka FOR ARCH 20...

13.09.2019

Strojní zdění, chytré zdivo nebo moderní...

Veletrhy - foto, Podzimní FOR DECOR & HOME nastíní směr designu letošních Vánoc, Hyperbydleni.cz

Podzimní FOR DECOR & H...

28.08.2019

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací,...

Další veletrhy »